Dla miłośników piwa i nie tylko

Zapraszamy na jedyne takie wydarzenie w regionie! Świętokrzyski Festiwal Piwa powraca w dniach 7-9 czerwca 2024 na kielecki rynek, i przygotowaliśmy dla Was jeszcze więcej atrakcji!

W zeszłym roku, mimo kapryśnej pogody, I edycja  naszego festiwalu spotkała się z ogromnym entuzjazmem i pozytywnym odbiorem.  Browary rzemieślnicze z różnych zakątków kraju zgromadziły się, by podzielić się swoimi najlepszymi piwami z Wami, miłośnikami złotego trunku. Nie możecie przegapić tegorocznej edycji, gdzie jeszcze więcej browarów zaprezentuje swoje wyjątkowe smaki i nowe, fascynujące propozycje.

Świętokrzyski Festiwal Piwa to nie tylko okazja do degustacji różnych stylów piwnych, ale także doskonała możliwość poznania najnowszych trendów w browarnictwie. Na stoiskach będziesz miał okazję porozmawiać bezpośrednio z browarnikami, dowiedzieć się więcej o procesie produkcji oraz zasięgnąć ciekawostek na temat każdego piwa. To prawdziwa uczta dla zmysłów i okazja do poszerzenia swojej wiedzy o piwie!

Wstęp na festiwal jest całkowicie bezpłatny, więc zaplanujcie już teraz swój weekend na Świętokrzyskim Festiwalu Piwa i dołączcie do naszej piwnej rodziny. Niech czerwiec 2024 stanie się dla Was wyjątkowym momentem, pełnym smaków, emocji i niezapomnianych wspomnień. Czekamy na Was na kieleckim rynku, gdzie piwne przygody czekają na odkrycie!

Dla dzieci

obrazek1

Pomyśleliśmy również o najmłodszych – specjalnie dla nich przygotowana będzie strefa animacji – gdzie pod czujnym okiem animatorów, dzieci będą mogły oddać się beztroskiej zabawie.

Dla smakoszy

Na piwnym festiwalu to oczywiście nie może obejść się bez pysznego jedzenia! Zadbaliśmy również o strefę gastronomiczną. Miłośnicy street foodu będą mile zaskoczeni różnorodnością dań. O podniebienia festiwalowiczów zadbają najlepsi food truckerzy!

Konkursy

Podczas festiwalu odbędzie się wiele zabaw i konkursów. „Browariada” to zabawa do rodzin, a na uczestników i zwycięzców poszczególnych konkurencji czekają atrakcyjne nagrody.

Muzyka na żywo

Nie zabraknie też muzyki na żywo, która umili czas spędzony na festiwalu. 

Wstęp na Świętokrzyski Festiwal Piwa jest wolny!

Zapewniamy, że będzie to niezapomniane wydarzenie dla każdego. Do zobaczenia!

Godziny Festiwalu:
piątek 16:00 – 22:00
sobota 12:00 – 22:00
niedziela 12:00 – 20:00