Dla miłośników piwa i nie tylko

Takiego wydarzenia w Kielcach jeszcze nie było! W dniach 5 -7 maja na kieleckim rynku pojawi się kilkanaście browarów rzemieślniczych z różnych części kraju, a każdy z nich będzie serwował swoje najlepsze piwa.

Jeżeli jesteś fanem złotego trunku, to Świętokrzyski Festiwal Piwa będzie wyjątkową okazją, by w jednym miejscu móc skosztować wszystkich stylów piwnych oraz poznać najnowsze trendy w browarnictwie. Na stoiskach będziesz mógł porozmawiać z browarnikami i z pierwszej ręki zasięgnąć ciekawostek na temat każdego piwa!

Dla dzieci

obrazek1

Pomyśleliśmy również o najmłodszych – specjalnie dla nich przygotowana będzie strefa animacji – gdzie pod czujnym okiem animatorów, dzieci będą mogły oddać się beztroskiej zabawie.

Dla smakoszy

Jak maj i piwo to oczywiście nie może obejść się bez pysznego jedzenia! Zadbaliśmy również o strefę gastronomiczną. Miłośnicy street foodu będą mile zaskoczeni różnorodnością dań. O podniebienia festiwalowiczów zadbają najlepsi food truckerzy!

Konkursy

Podczas festiwalu odbędzie się wiele zabaw i konkursów. „Browariada” to zabawa do rodzin, a na uczestników i zwycięzców poszczególnych konkurencji czekają atrakcyjne nagrody.

Muzyka na żywo

Nie zabraknie też muzyki na żywo, która umili czas spędzony na festiwalu. Zadba o to Dj Cpt. Sparky – jego styl nierozłącznie jest związany z płytami winylowymi i podczas festiwalu uraczy nas muzyką Polish Funk w najlepszym wydaniu. Dj. Sparky to stały bywalec Browaru Bałtów, gdzie w każdą sobotę stoi za konsoletą i na żywo gra z płyt winylowych.

Wstęp na Świętokrzyski Festiwal Piwa jest wolny!

Zapewniamy, że będzie to niezapomniane wydarzenie dla każdego. Do zobaczenia!